O nás

Destilujte vodu efektívne so zariadeniami AQUAPURE-Lab

Pôsobíme v oblasti úpravy technologickej, laboratórnej a procesnej vody v rámci celého Slovenska s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Prevádzame realizácie úpravovní a zariadení na výrobu demineralizovanej-destilovanej vody pre rôzne aplikácie, ako sú oblasti medicíny, farmácie, potravinársky, poľnohospodársky a strojársky priemysel.

Zariadenie na výrobu destilovanej vody, demineralizovanej vody, výroba, destilácia vody v laboratóriu

Navrhujeme riešenia, ako znížíť náklady spojené s používaním demineralizovanej vody, keď si firmy kupujú veľkoobjemové nádrže s demi vodou. V zariadeniach používame originálne značkové filtračné komponenty a filtračné médiá. Pomohli sme firmám niekoľko násobne znížiť náklady na kupovanie balenej demineralizovanej vody, a zároveň zvýšili kvalitu špeciálnej čistenej vody. Ponúkame vám možnosť vyrábať si demineralizovanú alebo destilovanú vodu priamo na prevádzke bez využitia elektrickej energie, v snahe znížiť náklady, odstrániť zbytočnú administráciu, logistický problém a zaobstarávanie balenej technologickej demineralizovanej, destilovanej laboratórnej vody.

Spektrum využitia zariadení na výrobu demineralizovanej vody

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, prípadne potrebujete vyriešiť problém s výrobou demineralizovanej alebo destilovanej vody, ak potrebujete vymeniť starý destilačný aparát na vodu za nový, úspornejší, radi Vám navrhneme riešenie podľa vašich požiadaviek a systémových parametrov na mieru. Vašu pracovnú smenu začnete jednoducho spustením kohútika, z ktorého vám bude vytekať vždy čerstvá demineralizovaná alebo destilovaná voda, kvalitatívne a kvantitatívne podľa vašich požiadaviek.

laboratóriá – lekárne – zubné ambulancie – výskumné ústavy – servisné strediská …

Copyright © 2022 AQUAVIT Lab-Water